11 marca br. w Gminnym Centrum Kultury w Żmudzi odbyła się uroczystość z okazji Dnia Kobiet. W spotkaniu uczestniczyło ponad sto kobiet z terenu naszej gminy.

Wszystkich którzy wspólnie świętowali przywitali Wicemarszałek  Województwa Lubelskiego Krzysztof Grabczuk oraz radny powiatu chełmskiego Radosław Rakowiecki. Były życzenia, poczęstunek oraz występy artystyczne w wykonaniu zespołu Bimber Boys i JAK-Band.
Panie wysłuchały prelekcji wygłoszonej przez Panie Kasię Mroczek-Sadowską ze „Stylowni” oraz Paulę Fabiańską z Radia Bon Ton na temat „Czy egoizm może być zdrowy czyli co robisz dla siebie - czy wszystko co powinnaś”.
Nasze Panie uczestniczyły w losowaniu kuponów na zabiegi pielęgnacyjne w salonie urody i wizażu „Stylownia.
 Wszystkim Kobietom dziękujemy za przybycie i za wspólne spędzenie czasu.