W niedzielę 10 marca 2019r w Gminnym Centrum Kultury w Żmudzi odbyła się uroczystość z okazji Święta Kobiet.

W spotkaniu uczestniczyli mieszkańcy z terenu Gminy Żmudź. Z tej okazji życzenia złożyli Panowie: Radosław Rakowiecki - Radny Rady Powiatu Chełmskiego, Krzysztof Gawrjołek - Przewodniczący Rady Gminy Żmudź oraz Łukasz Burak – z-ca Wójta Gminy Żmudź.
Specjalne podziękowania na ręce wszystkich Pań złożyła Pani Edyta Niezgoda – Wójt Gminy Żmudź
W programie artystycznym wystąpił Kabaret "FiFa RaFa" z Lublina oraz zespół muzyczno - wokalny JAK Band ze Żmudzi w składzie: Jarosław Bureć, Arkadiusz Cichosz, Karol Ostrowski i Adrian Makar. Przygotowana została również prezentacja multimedialna- "Gmina Żmudź Kobietami stoi". W trakcie imprezy Panie zostały obdarowane kwiatami i słodyczami, miały okazję wspólnie spędzić miło czas przy kawie i poczęstunku.