W dniu 27 czerwca 2015 r. w Środowiskowym Domu Samopomocy „Wrzos” w Wólce Leszczańskiej odbyło się spotkanie integracyjne oraz konkurs kulinarny na „Najlepszą potrawę”.

W spotkaniu integracyjnym udział wzięli przedstawiciele stowarzyszenia Stella oraz licznie przybyli mieszkańcy Wólki Leszczańskiej i okolicznych miejscowości.

W konkursie kulinarnym udział wzięło 13 osób. Pierwsze miejsce zdobyła Pani Zofia Kamińska, drugie miejsce Pani Wanda Barej a trzecie miejsce Pani Jolanta Chwała. Pozostałym uczestniczkom konkursu przyznano wyróżnienia a pamiątkowe dyplomy wręczyła Pani Edyta Niezgoda – Wójt Gminy Żmudź.
Spotkanie integracyjne oraz konkurs kulinarny zostały zorganizowane w ramach projektu pn. „Od bierności do aktywności” finansowanego z Funduszu Inicjatyw Obywatelskich realizowanego przez Stowarzyszenie Gospodyń Wiejskich Dziarskie Wólczanki w partnerstwie z Urzędem Gminy Żmudź oraz Środowiskowym Domem Samopomocy „Wrzos” w Wólce Leszczańskiej.