Mobilny Punkt Informacyjno-Doradczy LSR - harmonogram dyżurów w miesiącu MAJU 2017 r.

                Masz pomysł na firmę? Szukasz dofinansowania, które umożliwi Ci zrealizowanie inwestycji?
A może już prowadzisz firmę i potrzebujesz środków na dalszy rozwój? Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania „Ziemi Chełmskiej” zaprasza do Mobilnego Punktu Informacyjno-Doradczego LSR, w którym można uzyskać informacje na temat warunków pozyskania środków finansowych w ramach Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 -2020. Z bezpłatnego doradztwa świadczonego przez pracowników LGD skorzystać można już 25 maja w godzinach 13.15-15.15 w siedzibie Gminnego Ośrodka Kultury w Żmudzi. Najbliższy nabór wniosków rusza już w czerwcu!

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich:

Europa inwestująca w obszary wiejskie”.