Akademia Piłkarska Victorii Żmudź, która swoją działalność zaczęła 9 lipca 2020 roku, w krótkim czasie dość prężnie rozwinęła swoje skrzydła. Widać gołym okiem, iż na terenie gminy Żmudź brakowało podmiotu, który swoje działania skieruje tylko dla dzieci i młodzieży.

Przy pomocy:

- Prezesa Dariusza Czarnoty oraz członków zarządu Klubu Victoria Żmudź

- Wójta Gminy Żmudź Edyty Niezgody

- Sponsora Wiesława Kasprzyckiego

oraz dofinansowania w ramach rządowego programu ,,Klub”

Obecnie nasza czarno-żółto-niebieska rodzina liczy ponad 50 młodych zawodników, zarówno dziewczynek jak i chłopców. Co sprawia, że jest nas tak wiele? Jako jedyni z wielu klubów sportowych w Polsce oferujemy:

  • klubowy strój,
  • rezerwację miejsca w grupie treningowej,
  • udział w turniejach,
  • profesjonalny sprzęt treningowy,
  • dostęp do materiałów online, dzięki czemu zawodnik rozwija się kompleksowo, nie tylko na treningach, ale również w domu.
  • tablice motywacyjne i nagrody

To nie jedyne powody, dla których Akademia Piłkarska Victorii w Żmudzi ma tak dużą popularność! W treningach mogą wziąć udział zarówno chłopcy, jak i dziewczynki,w wieku 4-12 lat. Najistotniejszym elementem piłkarskiej układanki jest szkolenie młodych zawodników w oparciu o unikalną metodologię szkolenia przy wsparciu wykwalifikowanej kadry trenerskiej. W Akademii najważniejszy jest młody zawodnik, dlatego każdy trening jest dostosowany do możliwości i grupy wiekowej piłkarza. Nasi trenerzy dzielą się miłością do futbolu, aby każdy moment obcowania dzieci z piłką obfitował w radość. Wartościami, którymi kieruje się kadra Akademii Piłkarskiej Victorii jest propagowanie zasady fair play, aby od najmłodszych lat budować szacunek do drugiego gracza, a przede wszystkim człowieka.

Regularne zajęcia sportowe, które są przede wszystkim świetną zabawą, przyczynią się do wzrostu aktywności fizycznej i odporności dziecka. Wszystkie działania Akademii skupiają się na jednym, najważniejszym aspekcie - zdrowiu i szczęściu dziecka. To miejsce może okazać się idealnym zapleczem do rozwoju, nabrania odwagi, wiary w swoje umiejętności oraz do wykonania selekcji wartości przydatnych w późniejszych latach. Dla niektórych maluchów treningi lub inne zajęcia sportowe okażą się długą, być może niekończącą się przygodą ze sportem. Nie wiadomo, jaką ścieżkę wybierze Twoje dziecko, pewne jest to, że umożliwienie profesjonalnej opieki, możliwości rozwoju pozwoli na prawidłowy rozwój dziecka, a przede wszystkim wpłynie pozytywnie na jego zdrowie. Każda historia jest inna, a jaka będzie Twoja?

Do zobaczenia na treningu!

Umów się na pierwszy trening z trenerem Wojtkiem !

telefon: 511-078-782

mailem: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

facebook: Akademia piłkarska Victorii Żmudź