Konkursu fotograficzny „Zimowa Fotka” zorganizowało Gminne Centrum Kultury w Żmudzi przy współpracy ze Środowiskowym Domem Samopomocy „Wrzos”.

Konkurs miał na celu rozbudzenie zainteresowań przyrodą, rozwijanie wrażliwości artystycznej i ekologicznej, prezentacja twórczości mieszkańców gminy w dziedzinie fotografii, rozpowszechnianie idei fotografowania jako aktywnej formy spędzania wolnego czasu, a także rozwijanie kreatywności i twórczej wyobraźni mieszkańców gminy Żmudź.
Większość osób biorących udział w konkursie poradziła sobie z tematem fenomenalnie, zaskakując nas  swoją  kreatywnością, pomysłami i niebywale dobrym okiem. Mamy nadzieję, że wszyscy uczestnicy przede wszystkim dobrze się bawili realizując zadany temat, a może nawet znaleźli w końcu w ogromnym pędzie życia chwilę dla siebie.

Zdjęcia zostały umieszczone na profilu facebookowym Gminnego Centrum Kultury w Żmudzi gdzie można było składać lajki pod wybranym zdjęciem. Po przeliczeniu lajków wyłoniono zwycięzców konkursu:

I miejsce – Klaudia Witamborska
II miejsce – Agata Grobel
III  miejsce – Paweł Gorczycki

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczestnikom konkursu za przesłane zdjęcia, pozwoliło nam to spojrzeć na naszą gminę  w nieco inny sposób i dostarczyło wielu pozytywnych emocji. Już teraz zapraszamy do udziału w naszych kolejnych konkursach.
Wszystkich uczestników zapraszamy po odbiór nagród.

I miejsce - Klaudia Witamborska

 

II miejsce - Agata Grobel

 

III miejsce - Paweł Gorczycki

 

WYRÓŻNIENIA

 

Elżbieta Pietryczuk

 

Dorota Antonowicz

 

Alina Łoś

 

Sebastian Bochen

 

Ewelina Antonowicz

 

Jadwiga Bochen

 

Dariusz Antonowicz

 

Renata Laskowska

 

Anita Adamek

 

Jagoda Wrońska

 

 

 Halina Pietryczuk

 

Agnieszka Wagner

 

Barbara Dzikowska

 

Lidia Grobel

 

Marta Sykała