Zapraszamy mieszkańców Gminy Żmudź do udziału w konsultacjach społecznych Projektu Strategii Rozwoju Gminy Żmudź na lata 2022 – 2030, które będą prowadzone w dniach od 28.07.2022 r. do 02.09.2022 r.

Konsultacje będą prowadzone z mieszkańcami Gminy Żmudź, z lokalnymi parterami społecznymi i gospodarczymi, z sąsiednimi gminami oraz z Dyrektorem Regionalnego Zarządu Gospodarki Wodnej Państwowego Gospodarstwa Wodnego Wody Polskie w Lublinie. Konsultacje są prowadzone w celu prezentacji projektu Strategii Rozwoju Gminy Żmudź na lata 2022 – 2030 oraz zebrania opinii, uwag i propozycji zmian w zakresie tego dokumentu.

Konsultacje przeprowadza się poprzez zgłoszenie uwag lub opinii do Projektu Strategii w następujących formach:

1) pisemnej poprzez złożenie w siedzibie Urzędu Gminy Żmudź ul. Kasztanowa 22, 22 – 114 Żmudź (osobiście, pocztą lub kurierem decyduje data wpływu do Urzędu);

2) za pomocą środków komunikacji elektronicznej: skrzynka ePUAP (/7n4ovw5h2n/SkrytkaESP) lub email Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.);

3) ustnej podczas spotkania publicznego, które odbędzie się 28 lipca 2022 r. o godz. 10:00 w Urzędzie Gminy Żmudź, ul. Kasztanowa 21.

FORMULARZ ZGŁASZANIA UWAG

 

Strategia Rozwoju Gminy Żmudź na lata 2022 – 2030