Dnia 18 stycznia 2023r. w sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej w Żmudzi odbyły się Regionalne Zawody Rowerowe na Trenażerach Multimedialnych. Organizatorami wydarzenia byli Urząd Gminy Żmudź, Peleton Sklep Rowerowy Chełm, Gminne Centrum Kultury w Żmudzi, Gminny Klub Kolarski Peleton Okszów oraz Szkoła Podstawowa w Żmudzi.

Zawodnicy rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych. W zawodach wzięło udział 50 zawodników. Najmłodsi wielbiciele jazdy na rowerze mieli do pokonania trasę bardziej płaską –dystans 1km,natomiast starsi uczniowie i kategoria OPEN miała do pokonania trasę bardziej górską-dystans 2km.Były to trasy dostosowane do kategorii wiekowych za którą odpowiedzialna była GKK Peleton Okszów. Uczestnicy zawodów w poszczególnych kategoriach wiekowych za zajęcie I-III miejsca nagrodzeni zostali medalem i dyplomem.Dla każdego startującego przygotowany był pakiet startowy. Nad całym przebiegiem wydarzenia czuwali nauczyciele oraz pracownicy szkoły Podstawowej w Żmudzi.

Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:

1.Kategoria 2014-2015 dziewczęta i młodsze(dystans1km)

I miejsce - Laskowska Karolina

II miejsce -Makowska Barbara

III miejsce –Dmuch Katarzyna

  1. Kategoria 2014-2015 chłopcy i młodsi (dystans1km)

I miejsce-Kołodziejczyk Xsawier

II miejsce-Prus Kacper

III miejsce-Skoczeń Antoni

  1. Kategoria 2013-2012 dziewczęta (dystans1km)

I miejsce – Wolanin Martyna

II miejsce –Pacuszka Maja

III miejsce –Kokot Lena

  1. Kategoria 2013-2012 chłopcy (dystans 1km)

I miejsce – Prus Mikołaj

II miejsce –Kasperkiewicz Krystian

III miejsce –Sereda Wojciech

  1. Kategoria 2011-2010 dziewczęta (dystans1km)

I miejsce – Prus Weronika

II miejsce –Rochkowska Mariia

III miejsce –Bogucka Anna

  1. Kategoria 2011-2010 chłopcy (dystans 1km)

I miejsce – Szewczuk Michał

II miejsce –Makowski Ksawier

7.Kategoria 2009-2008 dziewczęta (dystans 2km)

I miejsce – Prus Edyta

II miejsce –Jadczak Nikola

  1. Kategoria 2009-2008 chłopcy (dystans 2km)

I miejsce – Kulpa Mateusz

II miejsce –Prus Mateusz

III miejsce –Pydo Krystian

9.Kategoria OPEN KOBIET

I miejsce – Mróz Elżbieta

II miejsce –Kokot Amelia

III miejsce –Olszacka Maryla

  1. Kategoria OPEN MĘŻCZYZN

I miejsce – Mazurek Julian

II miejsce –Skoczeń Grzegorz

III miejsce –Szewczuk Grzegorz