Ułatwienia dostępu

 

Trwają prace remontowe w świetlicach wiejskich w miejscowości: Dryszczów, Klesztów, Rudno, Roztoka, Pobołowice, Wołkowiany. Inwestycja realizowana jest w ramach zadania pn.: Modernizacja infrastruktury kulturalnej i edukacyjnej na terenie gminy Żmudź” dofinasowana z Rządowego Funduszu Polski Ład: Program inwestycji Strategicznych.

Do chwili obecnej wykonano:

  • W świetlicy wiejskiej w miejscowości Dryszczów została wyremontowana oraz pomalowana duża sala budynku. Wymienione zostały dwa okna oraz drzwi wejściowe. Z zewnątrz budynek docieplono i wykonano elewację. Obecnie trwają prace przy wykonaniu schodów, opaski i podjazdu dla osób niepełnosprawnych.
  • W świetlicy wiejskiej w miejscowości Klesztów zakończono prace związane z pokryciem dachowym. Budynek świetlicy został ocieplony, wymieniono bramę wjazdową do OSP oraz drzwi wejściowe.
  • W świetlicy wiejskiej w miejscowości Roztoka docieplono budynek

i wymieniono drzwi wejściowe.

  • W świetlicy wiejskiej w miejscowości Rudno zakończono prace remontowe wewnątrz budynku m.in.: wylano nową posadzkę, na której ułożono terakotę oraz pomalowano salę.
  • W świetlicy wiejskiej w Pobołowicach wykonano nową posadzkę wraz

z dociepleniem.

Prace trwają nadal, a my będziemy Państwu przekazywać informacje o postępach na bieżąco.

Przewidywany termin realizacji całości przedmiotu zamówienia to 5 września 2024 r.

Pin It