Dnia 23 listopada 2017r. w Sali gimnastycznej Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Żmudzi odbyły się Gminne Mistrzostwa Szkoły Podstawowej i Gimnazjum Publicznego w Żmudzi na Trenażerach Multimedialnych.

Organizatorami tego wydarzenia byli: AZART grupa Peleton Chełm, Urząd Gminy Żmudź, Szkoła Podstawowa w Żmudzi oraz Gimnazjum Publiczne w Żmudzi. Patronat medialny nad zawodami objął tygodnik lokalny "Nowy Tydzień".
128 zawodników rowerowej przygody startowało w pięciu kategoriach wiekowych. W kategorii dziewcząt i chłopców od klas 0-VII szkoły podstawowej i II-III klas gimnazjum. Z klas szkoły podstawowej wystartowało 107 uczniów oraz z gimnazjum 21 uczniów.
Najmłodsi wielbiciele jazdy na dwóch kółkach mieli do pokonania trasę bardziej płaską, natomiast młodzież starsza jechała po bardziej górskich terenach. Były to trasy multimedialne za które była odpowiedzialna grupa AZART Peleton Chełm, którą kieruje Pan Wiesław Wójtowicz ze sklepu rowerowego Peleton Chełm. Inicjatorem przedsięwzięcia był nauczyciel wychowania fizycznego Elżbieta Mróz. Uczniowie wyrazili chęć udziału w kolejnych zawodach rowerowych.
Wyniki w poszczególnych kategoriach wiekowych:
1.    Klasy O-I szkoły podstawowej dziewcząt:
I miejsce -Julia Janysz
II miejsce - Zuzanna Fronc
III miejsce – Nikola Blacha

2.    Klasy O-I szkoły podstawowej chłopców:
I miejsce –Dawid Raczkiewicz
II miejsce – Krzysztof Kos
III miejsce – Patryk Bogucki

3.    Klasy II-III szkoły podstawowej dziewcząt:
I miejsce –Miranda Wereszczyńska
II miejsce – Anastazja Witamborska
III miejsce – Ines Uraziuk

4.    Klasy II-III szkoły podstawowej chłopców:
I miejsce –Marcel Ufnal
II miejsce – Szymon Niegoda
III miejsce – Kuba Pieczykolan
5.    Klasy IV-V szkoły podstawowej dziewcząt:
I miejsce –Edyta Prus
II miejsce – Ewa Ostasz
III miejsce – Martyna Domańska

6.    Klasy IV-V szkoły podstawowej chłopców:
I miejsce –Mateusz Rakowiecki
II miejsce – Łukasz Mikoś
III miejsce – Grzegorz Tatys

7.    Klasy VI-VII szkoły podstawowej dziewcząt:
I miejsce –Martyna Saczuk
II miejsce – Amelia Kokot
III miejsce – Kinga Woźnyj

8.    Klasy VI-VII szkoły podstawowej chłopców:
I miejsce –Oskar Radziewicz
II miejsce – Michał Burak
III miejsce – Bartosz Domińczuk

9.    Klasy II-III gimnazjum publicznego dziewcząt:
I miejsce -Julia Brzezowska
II miejsce – Michalina Wawrzyk
III miejsce – Natalia Czapka

10.    Klasy II-III gimnazjum publicznego chłopców:
I miejsce –Maciej Lewandowski
II miejsce – Mateusz Seniuk
III miejsce – Łukasz Frelas