Ułatwienia dostępu

 

Zwracamy się  z uprzejmą prośbą do osób które korzystają z ulgi na kompostowanie i posiadają przydomowe kompostowniki o wypełnienie załączonej poniżej ankiety. Ankieta dotyczy wskazania szacunkowej rocznej ilości bioodpadów zagospodarowanych we własnym zakresie w przydomowych kompostownikach w 2023 roku.

Pozyskane dane posłużą wyłącznie do sporządzenia sprawozdania z realizacji zadań z zakresu gospodarowania odpadami komunalnymi w celu oszacowania ilości bioodpadów poddawanych recyklingowi (czyli wytworzonych i poddanych kompostowaniu) na terenie gminy Żmudź w 2023 roku.

Oświadczenie jest obowiązkowe dla osób, które korzystają z ulgi w opłacie za gospodarowanie odpadami komunalnymi z tytułu posiadania przydomowego kompostownika. O wypełnienie oświadczenia prosimy również osoby, które nie korzystają z ulgi, a kompostują bioodpady we własnym zakresie.

Wypełnioną ankietę należy dostarczyć do Urzędu Gminy Żmudź,  przesłać pocztą tradycyjną na adres: Urząd Gminy Żmudź, ul. Kasztanowa 22, 22-114 Żmudź lub jej skan na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. w terminie do 16 lutego 2024 roku.

Dodatkowe informacje można uzyskać pod nr tel. 82 568 01 82.

ANKIETA DOTYCZĄCA ZAGOSPODAROWANIA BIOODPADÓW W KOMPOSTOWNIKU PRZYDOMOWYM NA TERENIE GMINY ŻMUDŹ

Pin It